Don’t Break The Chain

Seinfeld’deki Jerry’nin uyguladığı Zincirleri Kırma yöntemi üzerine düşündüm taşındım kendi zincirim için basit bir hedef belirledim. Her güne bloga yazı yazmak.Ve aslında biraz zorlaştırıp her gün yogaya gitmeyi ekleyebilirim ama bu aşamada bu beni biraz zorlayabilir.

Bu yöntemi  bir yerlerde okuduğumdan beri içimde dönen şarkı kır zincirlerini gel aşka kanalım seninle! .)

Son zamanlarda küçük bir yerlerde yaşama hayali üzerine planlar yaparak geçiyor günler.Neresi olur bilemiyorum ama şehir hayatı limitim doldu. Evde ve yakın çevrede vakit geçirmeye başlamışssak neden bu işkenceyi çekiyoruz sorusu sonucu buralara varıyor insan.

İstanbul iyiydi, güzeldi, minnoştu, tatlıydı, birçok anıydı, arkadaştı, eğlenceydi, öğrencilikti, ilkti, tee o zamanlar özgürlüktü, güvendi, aşktı. Doldu ve de taştı sanırım artık.Ama genede gideceğimiz yerde yakın bir havaalanı uzaklığı arıyor gözlerimiz.İstanbul’dan kopamama durumu baki.Nasıl işlediyse ruhlarımıza giderim ama ben bu şehirde turist olur, gelirim 2-3 gün doyar ve kaçar giderim.Üzgünüm İstanbul seninle artık ciddi düşünmüyorum, bu ilişki ne istediğini bilmiyormuş gibi görünen ama özde çok iyi bilen iğrenç manita ilişkisine dönüşebilir her an haberin olsun.

      Benim şimdi bir takvim bulup ve besin zincirimin ilk çarpısını atmam lazım galiba.

Senem

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s